Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!

Цінові умови

На сайті в описі товарів вказані оптові та роздрібні ціни. Активною є ціна, на якій стоїть перемикач. Покупець сам обирає ціну (опт або роздріб), за якою купує товар. При цьому повинні бути дотримані умови оптової закупівлі.

Оптовою закупівлею вважається заявка на загальну суму від 500 грн. При цьому кількість позицій товарів у заявці не має значення. Товар за оптовими заявками відпускається упаковками або у кратному кількості десяти.

В інших випадках діє роздрібна ціна на товар.

Знижки! Періодично в інтернет-магазині "Семена онлайн" проводяться різні короткострокові і довгострокові акції, які передбачають знижки на товари або групи товарів. Знижки на товари діють при оформленні замовлення тільки через "кошик".