Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!

Повернення товару

Приймаючи до уваги особливості віддаленного продажу й доставки, – ми зобов'язуємося повернути гроші або обміняти товар, якщо він не влаштовує клієнта при дотриманні умов. Якщо ви залишилися не задоволені придбаної вами продукцією, товар може бути повернутий або обміняний. Ця процедура пройде без ускладнень, якщо додержуватися простих правил:

  • звернення із претензією надійшло не пізніше 14 днів від дня одержання товару покупцем;
  • товар повернутий тим же способом, що й був отриманий, в оригінальній упаковці із супровідними документами, без ушкоджень;
  • відшкодовується тільки вартість товару (без витрат на пересилання, комісій та ін.).

Ми цінуємо нашого клієнта, тому завжди готові до розгляду подібних ситуацій і прагнемо до пошуку найбільш зручних для вас рішень.